Zamówienia, płatności, wysyłka

Zamówienia, płatność i wysyłka

 

Zamówienia

 

Produkty prezentowane na stronie wykonywane są na zamówienie klienta, zgodnie z opisami i zdjęciami prezentowanymi przy poszczególnych produktach. Na życzenie, możemy dowolnie zmodyfikować każdy element produktu, zgodnie z wskazówkami i wytycznymi klienta.

Po złożeniu zamówienia za pośrednictwem sklepu lub drogą mailową, otrzymają Państwo od nas wiadomość z podsumowaniem wartości zamówienia, terminem realizacji oraz kosztami wysyłki. W wiadomości tej podane będą wszystkie szczegółowe dane dotyczące zamawianych produktów, propozycje aktualnie dostępnych włóczek w wybranych przez Państwa kolorach oraz szczegółowe dane co do płatności.


Realizację zamówienia rozpoczynamy po otrzymaniu płatności. Sam termin realizacji zamówienia uzależniony jest od jego wielkości i skomplikowania. Produkty gotowe i akcesoria wysyłamy do 3 dni od otrzymania płatności. Realizacją produktów na zamówienie trwa od 2 tygodni do 2 miesięcy od złożenia zamówienia.

Wykonujemy także zamówienia indywidualne na produkty, których nie znajdą Państwo w naszej ofercie. W celu uzyskania wyceny indywidualnego projektu prosimy o kontakt za pośrednictwem maila sklep@gieniamizrobila.com

1. Przelew zwykły/tradycyjny na rachunek bankowy.

Bank Millenium
08 1160 2202 0000 0001 3445 3912

Dane do przelewu:

"Gienia mi zrobiła" Małgorzata Gielen

NIP PL9251878845

REGON 383883729

ul. Senatorska 44/9

59-220 Legnica

 

W tytule przelewu prosimy podać: Numer zamówienia oraz Imię i Nazwisko.

 


Klient, który wybrał opcję płatności przelewem bankowym jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 10 dni od daty złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.

 

2. Szybki przelew on-line za pośrednictwem Tpay.com lub innego, wybranego realizatora transakcji on-line oraz dostępnej u pośrednika metody płatności, w tym:

 

przelewy online i mikropłatności

 

3. Odbiór osobisty - pobranie - Płatność gotówką przy odbiorze zamówionego towaru.

 

Wysyłka

Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem poczty polskiej, listem poleconym lub przesyłką paczkową oraz za pośrednictwem firmy kurierskiej.